O autorke

O mne

Volám sa Helga, mám 26 rokov a vyštudovala som filozofiu. Zaujímam sa o hudbu (hrám na bicie), film, literatúru, fotografiu, zbozňujem mačky a Tolkienovu Stredozem.

Ako to začalo?

Čaro internetu som objavila približne v štrnástich rokoch, no na tvorbu stránok som sa nijak nešpecializovala. Internet bol pre mňa na počiatku hlavne nástrojom na získavanie informácií, neskôr som ma pohltila istá LOTR komunita a sama som začala písať z istých transcendentálnych dôvodov. Blogujem (nepravidelne) už pár rokov o všetkom, čo ma zaujíma.

O čom?

Môj blog bol spočiatku chaotickou zmesou všetkého, čo ma zaujalo. Vidieť koniec koncov môžete aj sami, keď sa prehrabete staršími článkami. Neskôr som sa primárne začala venovať téme blogovania, počínajúc radami pre blogerov začiatočníkov, až po rady čo robiť a čo nerobiť. Okrem tejto primárnej témy však na mojom blogu nájdete aj články ohľadom hudby, filmu či kníh, alebo o niektorom z mojich koníčkov.

Cinnamon!

Lorem ipsum dolor amet

Sed lacus. Donec lectus. Nullam pretium nibh ut turpis. Nam bibendum. In nulla tortor, elementum vel, tempor at, varius non, purus. Mauris vitae nisl nec metus placerat consectetuer. Donec ipsum. Proin imperdiet est. Phasellus dapibus semper urna. Pellentesque ornare, orci in consectetuer hendrerit, urna elit eleifend nunc, ut consectetuer nisl felis ac diam.